"Stomik", 5 numer magazynu stomijnego

"Stomik", 5 numer magazynu stomijnego

Powrót 2020-12-30

"Stomik", 5 numer magazynu stomijnego

Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z piątym numerem magazynu "Stomik", Polskiego Towarzystwa Stomijnego POL-ILKO

Pozostałe wydarzenia
 • Rusza nowy, międzynarodowy projekt World Federation of Incontinence and Pelvic Problems (WFIPP) pod nazwą „Support In Continence”.
  Dzięki współpracy kilkudziesięciu międzynarodowych i krajowych organizacji pozarządowych powstała nowoczesna platforma internetowa, służąca do wymiany wiedzy i doświadczeń na temat inkontynencji.
   
 • Forum Organizacji Pacjentów 11-12 lutego 2021

  Instytut Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej zaprasza na XV Forum Organizacji Pacjentów, które odbędzie się online w dniach 11-12 lutego 2021r.

   

 • Akademia Dobrych Praktyk 2020 - WIDEO Zapraszamy do obejrzenia zapisu wideo zimowej edycji Akademii Dobrych Praktyk w wersji online.
 • Rodzina Profilaktycznych - nasza nowa kampania

  Przedstawiamy Rodzinę Profilaktycznych: seniorów – babcię Ewę i dziadka Janka, ich nastoletnie wnuki Ulę i Kubę, tatę Piotra i mamę Anię. To rodzina, jakich wiele w Polsce – kochająca się i troszcząca się o siebie. To, co jednak wyróżnia Profilaktycznych, to ich szczególna troska o swoje zdrowie i zdrowie swoich bliskich.

 • Stanowisko PTOK w sprawie szczepienia na COVID Z uwagi na planowane rozpoczęcie powszechnych szczepień przeciwko COVID-19 pojawiły się liczne zapytania i wątpliwości związane z podawaniem szczepionki chorym onkologicznym poddawanym leczeniu przeciwnowotworowemu. Polskie Towarzystwo Onkologii Klinicznej, podobnie jak inne onkologiczne towarzystwa naukowe na świecie, wyraża nadzieję, że większość chorych na nowotwory podda się szczepieniu najszybciej jak to możliwe.
 • ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA

  Spokojnych i zdrowych Świąt życzy Polska Koalicja Pacjentów Onkologicznych

 • PODSUMOWANIE: ZIMOWA AKADEMIA DOBRYCH PRAKTYK PKPO W środę, 9 grudnia br. liderzy Polskiej Koalicji Pacjentów Onkologicznych spotkali się na corocznych warsztatach Zimowej Akademii Dobrych Praktyk 2020, które w tym roku z powodu pandemii miały charakter wirtualny. Podczas spotkania odbyły się wykłady ekspertów, którzy odpowiadali na pytania uczestników. Liderzy przedstawiali swoje działania w minionym roku i dzielili się doświadczeniami z czasu pandemii. Gościem specjalnym był lekarz specjalista chorób zakaźnych – prof. Krzysztof Tomasiewicz, a gościem honorowym wiceminister zdrowia – Maciej Miłkowski.
 • Krajowy Dzień Chorych na Przewlekłą Białaczkę Limfocytową

  16 grudnia br. po raz drugi obchodzimy Krajowy Dzień Chorych na Przewlekłą Białaczkę Limfocytową (PBL)