Rak z komórek Merkla. Czy musi wykluczać?
- "Rak z komórek Merkla, czy musi wykluczać?" | Historia pani Marii Rak z komórek Merkla to ultrarzadki, bardzo agresywny nowotwór, zlokalizowany głównie na twarzy szyi czy kończynach. Choruje na niego 70 osób w Polsce. Uzewnętrzniająca się na skórze postać raka wyklucza je z życia społecznego. Są to osoby starsze takie jak Panie Maria, Leokadia i Cecylia bohaterki naszej kampanii, które dzięki innowacyjnemu leczeniu - immunoterapii mogły powrócić do normalnego życia. Otrzymują ten lek w procedurze RDTL dzięki staraniom swojej lekarki dr Moniki Dudzisz-Śledź, która wraz pacjentkami apeluje o udostępnienie immunoterapii w programie lekowym. Takich małych grup pacjentów z rzadkimi chorobami jest wiele, potrzebują naszego wsparcia. Każdy laik to wyraz wsparcia, tak im potrzebnego.
- Rak z komórek Merkla, czy musi wykluczać?" | Historia pani Leokadii Rak z komórek Merkla to ultrarzadki, bardzo agresywny nowotwór, zlokalizowany głównie na twarzy szyi czy kończynach. Choruje na niego 70 osób w Polsce. Uzewnętrzniająca się na skórze postać raka wyklucza je z życia społecznego. Są to osoby starsze takie jak Panie Maria, Leokadia i Cecylia bohaterki naszej kampanii, które dzięki innowacyjnemu leczeniu - immunoterapii mogły powrócić do normalnego życia. Otrzymują ten lek w procedurze RDTL dzięki staraniom swojej lekarki dr Moniki Dudzisz-Śledź, która wraz pacjentkami apeluje o udostępnienie immunoterapii w programie lekowym. Takich małych grup pacjentów z rzadkimi chorobami jest wiele, potrzebują naszego wsparcia. Każdy laik to wyraz wsparcia, tak im potrzebnego.
- "Rak z komórek Merkla, czy musi wykluczać?" | Historia pani Cecylii Rak z komórek Merkla to ultrarzadki, bardzo agresywny nowotwór, zlokalizowany głównie na twarzy szyi czy kończynach. Choruje na niego 70 osób w Polsce. Uzewnętrzniająca się na skórze postać raka wyklucza je z życia społecznego. Są to osoby starsze takie jak Panie Maria, Leokadia i Cecylia bohaterki naszej kampanii, które dzięki innowacyjnemu leczeniu - immunoterapii mogły powrócić do normalnego życia. Otrzymują ten lek w procedurze RDTL dzięki staraniom swojej lekarki dr Moniki Dudzisz-Śledź, która wraz pacjentkami apeluje o udostępnienie immunoterapii w programie lekowym. Takich małych grup pacjentów z rzadkimi chorobami jest wiele, potrzebują naszego wsparcia. Każdy laik to wyraz wsparcia, tak im potrzebnego.
- "Rak z komórek Merkla, czy musi wykluczać?" | dr Monika Dudzisz-Śledź Rak z komórek Merkla to ultrarzadki, bardzo agresywny nowotwór, zlokalizowany głównie na twarzy szyi czy kończynach. Choruje na niego 70 osób w Polsce. Uzewnętrzniająca się na skórze postać raka wyklucza je z życia społecznego. Są to osoby starsze takie jak Panie Maria, Leokadia i Cecylia bohaterki naszej kampanii, które dzięki innowacyjnemu leczeniu - immunoterapii mogły powrócić do normalnego życia. Otrzymują ten lek w procedurze RDTL dzięki staraniom swojej lekarki dr Moniki Dudzisz-Śledź, która wraz pacjentkami apeluje o udostępnienie immunoterapii w programie lekowym. Takich małych grup pacjentów z rzadkimi chorobami jest wiele, potrzebują naszego wsparcia. Każdy laik to wyraz wsparcia, tak im potrzebnego.